We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Armor AXR7+ RESIN 50mmx300m OUT printer ribbon
SKU
T21251ZA
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Armor AXR7+ RESIN 50mmx300m OUT, Thermal transfer, Premium, Black, 300 m, 50mm
Category: Printer Ribbons
| SKU | T21251ZA |
|---|---|
| EAN | 5711783967569 |
| Manufacturer | Armor |
| Availability | Out of Stock |
Armor AXR7+ RESIN 50mmx300m OUT. Print technology: Thermal transfer, Type: Premium, Product colour: Black. Ribbon length: 300 m. Ribbon size: 50mm
| Performance | |
|---|---|
| Print technology | Thermal transfer |
| Type | Premium |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Print technology | Thermal transfer |
| Type | Premium |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Ribbon size | 50mm |
| Ribbon length | 300 m |
| Other features | |
| Ribbon size | 50mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |