We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC Symmetra LX module CTO kit- XR3 Frame
SKU
SYAOPT2XR3
Category: Mounting Kits
| SKU | SYAOPT2XR3 |
|---|---|
| EAN | 0731304233879 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
This accessory solution SYAOPT2XR3 is tailored to the Symmetra to meet your specific needs.
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 0.61 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 50 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 200 g |
| Package dimensions (WxDxH) | 305 x 381 x 6 mm |