We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC Symmetra LX module Aluminium
SKU
SYAOPT2XR9
Category: Mounting Kits
| SKU | SYAOPT2XR9 |
|---|---|
| EAN | 0731304233855 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
Accessory solutions to tailor the Symmetra to meet your specific needs.
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Aluminium |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 13.65 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 4.26 kg |
| Packaging data | |
| Package weight | 4.5 kg |
| Package dimensions (WxDxH) | 102 x 25 x 762 mm |