We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC Symmetra LX 5U replacement door
SKU
SYAFSU1
Category: Rack Accessories
| SKU | SYAFSU1 |
|---|---|
| EAN | 0731304226123 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
Highly available, redundant and scalable double-conversion on-line power protection
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black, Silver |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 648 mm |
| Package height | 286 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package weight | 2 kg |
| Weight | 1.35 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 648 mm |
| Package height | 286 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package weight | 2 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | 5U |
| Dimensions (WxDxH) | 483 x 51 x 222 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black, Silver |
| Other features | |
| Form factor | 5U |
| Dimensions (WxDxH) | 483 x 51 x 222 mm |