We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Roof Height Adapter, 750 mm, for 42U SX to 42U VX
SKU
ACDC2503
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Roof Height Adapter, 750 mm, for 42U SX to 42U VX
Category: Rack Accessories
| SKU | ACDC2503 |
|---|---|
| EAN | 0731304299103 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Certification | REACH |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 314 mm |
| Package height | 181 mm |
| Package depth | 1054 mm |
| Package weight | 11.9 kg |
| Depth (max) | 106.9 cm |
| Width | 746 mm |
| Weight | 8.48 kg |
| Height | 75 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 314 mm |
| Package height | 181 mm |
| Package depth | 1054 mm |
| Package weight | 11.9 kg |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |