We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Mounting Brackets, Ceiling Panel Rail, for Power
SKU
ACDC2006
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Mounting Brackets, Ceiling Panel Rail, for Power
Category: Rack Accessories
| SKU | ACDC2006 |
|---|---|
| EAN | 7313042986564 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting bracket |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 274 mm |
| Package height | 164 mm |
| Package depth | 350 mm |
| Package weight | 1.5 kg |
| Depth (max) | 26.6 cm |
| Width | 120 mm |
| Weight | 1.11 kg |
| Height | 110 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 274 mm |
| Package height | 164 mm |
| Package depth | 350 mm |
| Package weight | 1.5 kg |
| Technical details | |
| Type | Mounting bracket |
| Colour | |
| Product colour | Black |