We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Mounting Brackets, Adjustable Mounting Support for Cooling and Racks
SKU
ACDC2204
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Mounting Brackets, Adjustable Mounting Support for Cooling and Racks
Category: Rack Accessories
| SKU | ACDC2204 |
|---|---|
| EAN | 7313042988308 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Certification | REACH |
| Type | Mounting bracket |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 269 mm |
| Package height | 93 mm |
| Package depth | 301 mm |
| Package weight | 1.03 kg |
| Depth (max) | 20 cm |
| Width | 110 mm |
| Weight | 750 g |
| Height | 32 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 269 mm |
| Package height | 93 mm |
| Package depth | 301 mm |
| Package weight | 1.03 kg |
| Technical details | |
| Type | Mounting bracket |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black |