We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Ceiling Panel Lock System, without Power Supply
SKU
ACDC2015
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Ceiling Panel Lock System, without Power Supply
Category: Rack Accessories
| SKU | ACDC2015 |
|---|---|
| EAN | 0731304298663 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Combination door lock |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 418 mm |
| Package height | 207 mm |
| Package depth | 428 mm |
| Package weight | 5.89 kg |
| Depth (max) | 36 cm |
| Width | 300 mm |
| Weight | 4.01 kg |
| Height | 120 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 418 mm |
| Package height | 207 mm |
| Package depth | 428 mm |
| Package weight | 5.89 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Combination door lock |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |