We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC NetShelter Aisle Containment, Adjustable Mounting Support, 152 to 241 mm
SKU
ACDC2200
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC NetShelter Aisle Containment, Adjustable Mounting Support, 152 to 241 mm
Category: Rack Accessories
| SKU | ACDC2200 |
|---|---|
| EAN | 7313042987936 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Compatibility | REACH |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 320 mm |
| Package height | 84 mm |
| Package depth | 1519 mm |
| Package weight | 7.04 kg |
| Depth (max) | 90 cm |
| Width | 246 mm |
| Weight | 3.85 kg |
| Height | 50 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 320 mm |
| Package height | 84 mm |
| Package depth | 1519 mm |
| Package weight | 7.04 kg |
| Technical details | |
| Type | Mounting kit |
| Compatibility | REACH |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black |