We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC InRow
SKU
ACCU302
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
InRow 30kW Condensing Unit, 400V, Single feed
Category: UPS Accessories
| SKU | ACCU302 |
|---|---|
| EAN | 0731304410249 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Power | |
| Input voltage | 400 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 1001 mm |
| Depth | 1001 mm |
| Height | 1554 mm |
| Weight | 267 kg |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |