We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ampetronic RWML1U rack accessory Mounting kit
SKU
RWML1U
Category: Rack Accessories
| SKU | RWML1U |
|---|---|
| Manufacturer | Ampetronic |
| Availability | Out of Stock |
A wall mount helps to mount a unit onto a wall space securely. This wall mount is to be used with the ILD122, and ILD300.
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Compatibility | Ampetronic ILD122, ILD300 |
| Product colour | Black |
| Wall mountable | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Material thickness | 0.9 mm |
| Width | 215 mm |
| Height | 51.5 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Mounting kit |
| Compatibility | Ampetronic ILD122, ILD300 |
| Colour | |
| Product colour | Black |