We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Advantech UTC-520-STAND1E holder Graphic tablet Silver
SKU
UTC-520-STAND1E
Category: Holders
| Product colour | Silver |
|---|---|
| Mobile device type | Graphic tablet |
| SKU | UTC-520-STAND1E |
| Manufacturer | Advantech |
| Availability | Out of Stock |
The UTC Desktop Stand blends simplicity with style. UTC series are elegantly designed to fit many different customer scenarios, from kiosks to reception areas. With UTC Desktop Stand makes optimal use of space. *Desktop Stand only for horizontal
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Graphic tablet |
| Product colour | Silver |
| Technical details | |
|---|---|
| Mobile device type | Graphic tablet |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
| Width | 40 mm |
| Depth | 169 mm |
| Height | 47 mm |
| Weight | 145 g |