We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Advantech AIM-EXT0-0050 RFID reader Black, Orange
SKU
AIM-EXT0-0050
Category: RFID Readers
| SKU | AIM-EXT0-0050 |
|---|---|
| Manufacturer | Advantech |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black, Orange |
| Operating frequency | 867 - 869 MHz |
| Logistics data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 130.2 mm |
| Depth | 110.7 mm |
| Height | 82.5 mm |
| Weight | 160 g |