We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Advantech AIM-EXT0-0040 POS system accessory Black
SKU
AIM-EXT0-0040
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Barcode Scanner (20°), f / Advantech AIM-65
Category: POS System Accessories
| Product colour | Black |
|---|---|
| SKU | AIM-EXT0-0040 |
| EAN | 5704174169413 |
| Manufacturer | Advantech |
| Availability | Out of Stock |
Optional accessories include an active stylus pen, hand strap, and shoulder strap, as well as vehicle, office, desk, and VESA docking stations.
Additional modules and accessories can be customized according to application requirements.
Additional modules and accessories can be customized according to application requirements.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 38.7 mm |
| Depth | 27.8 mm |
| Height | 130.2 mm |
| Weight | 42 g |