We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power ALT282452B power adapter/inverter Indoor 135 W Black
SKU
ALT282452B
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
AC Adapter 135W (Slim Tip) includes power cable Replaces 45N0554
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | ALT282452B |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | Out of Stock |
110-240V
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 135 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Supplementary power connectors | 1 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 135 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Supplementary power connectors | 1 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 472 g |
| Width | 145 mm |
| Depth | 65 mm |
| Height | 30 mm |
| Packaging data | |
| Cables included | AC |
| Power adapter included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | AC |
| Power adapter included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Power adapter included | Yes |